uporządkuj głowę, relacje i przestrzeń.

Damy Rady

Damy Rady

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś 🙂

Nazywam się Ania i od 2016 roku tworzę bloga Damy Rady.
Mam nadzieję, że ten zakątek internetu przyniesie Wam wiele inspiracji i energii. Głęboko wierzę, że nie ma sytuacji bez wyjścia i każdy problem da się ogarnąć. Tworzę poradniki i artykuły, które mają pomóc Ci w codziennych problemach, zainspirować do działania i pokazać, że się da.

Dla mnie dobre życie można zacząć prowadzić w każdej chwili, w każdej sytuacji, zaczynając od punktu, w którym jesteśmy i działając z tym, co mamy. Polecam Ci serdecznie następujące artykuły:
Życie jest zbyt krótkie na brzydkie kubki 
Moc rzeczy, które po nas pozostają
Kaizen – małymi krokami do celu 
Jak poczuć się lepiej
Jak zacząć prowadzić dziennik 
Zrób sobie talent 

Od stycznia 2019 zaczynam nową przygodę – rok oszczędności w środkach i bogactwa przekazu. Spróbuję w tym czasie ograniczyć swoją manię bezmyślnego kupowania, zapanować nad rzeczami, które mnie otaczają i odszukać to, co daje mi autentyczną radość i szczęście.

Od początku powstania do lutego 2018 Damy Rady tworzyła ze mną Marta. Po narodzinach swojego syna, wraz z Agatą stworzyła świetnego bloga Synu, daj żyć! i to tam obecnie możecie ją znaleźć i poczytać. Bardzo polecam Wam to miejsce, szczególnie, jeżeli jesteście na etapie zakładania rodziny/wychowywania dzieci. Serdecznie polecam Wam też wszystkie artykuły Marty z Damy Rady- jej świetne pióro, duża wiedza i ciekawa osobowość wniosły w to miejsce naprawdę dużo dobrego. Znajdziecie je TUTAJ.

Obecnie Damy Rady pomaga mi tworzyć Michał – to mistrz SEO/SEM, niestrudzony edytor tekstów wszelakich, magik wszelkich technicznych aspektów blogowania i fejsbukowania. Prywatnie – wsparcie, entuzjazm i ogromny pokład dobrej energii.

 

Damy Rady – Kontakt

Chcesz do nas napisać?
Świetnie!
Uwielbiamy czytać listy.

Bądźmy w kontakcie : redakcja@damyrady.com.pl 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.