Zaplanuj grudzień + planner do pobrania

Zaplanuj grudzień + planner do pobrania

Przed nami ostatni miesiąc roku. Drogie Damy, zróbmy wszystko, żeby był epicki! Aby wycisnąć z niego jak najwięcej, koniecznie poświęć wieczór na przemyślenie tego, co będziesz w tym miesiącu robić. Planowanie miesiąca najlepiej zacząć z naszym plannerem do pobrania. 

Grudzień to wyjątkowy miesiąc. Z jednej strony – święta, prezenty i rodzinne spędzanie czasu. Z drugiej – idealna okazja do tego, aby podsumować pewien okres w życiu i dobrze przygotować się do kolejnego. Dużo do zrobienia, wiele do przemyślenia, a tylko 31 dni do dyspozycji. 31 dni, z czego niektóre będą beznadziejne, a my będziemy smutne i bez sił. I to jest w porządku – nie musimy tryskać energią każdego kolejnego dnia. Od tego mamy planowanie, żeby wiedzieć, co robić, nawet jeżeli nie mamy ochoty. Dlatego dziś zachęcamy Was mocno, żeby zaplanować grudzień.

Zrób sobie dobrej herbaty, wydrukuj nasz planner na grudzień i do dzieła.

  1. Wypisz wszystkie ważne wydarzenia i okoliczności. Urodziny, wizyty u lekarza i fryzjera, ważne wydarzenia z życia bliskich (np. egzaminy, pierwsze dni w pracy itd). Wszystko, co jest powiązane z datą i o czym musisz pamiętać.
  2. Wypisz wszystko, co musisz w tym miesiącu ogarnąć. Punkt po punkcie, “wyciągnij” to z głowy i przelej na papier.
  3. Zapisz sobie jedną najważniejszą rzecz, na której chcesz się skupić w tym miesiącu. Taką, którą jeśli zrobisz – będzie Ci od razu lżej i lepiej. Tylko jedną, ale mierzalną i konkretną.
  4. Powieś planner w widocznym miejscu i codziennie do niego/na niego? zaglądaj.

Powodzenia 🙂

źródło: Pinterest
źródło: Pinterest

 1 thought on “Zaplanuj grudzień + planner do pobrania”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.